خرید آنلاین بلیط چارتر پروازهای داخلی و خارجی

رزرو هتل های داخلی و خارجی ، اخذ ویزای آنلاین ، پیکاپ و وقت سفارت

آژانس مسافرتی مشهد

تور فرانسه

مدت اقامت : 7 شب و 8 روز
تاریخ رفت : 1398/12/26
  • تور فرانسه

سفر 1

تور فرانسه

مبدا مقصد تاریخ حرکت نوع سفر وسیله نقلیه
خراسان رضوی پاریس 1398/12/26 هوایی هواپیمایی ترکیش
سرویس ها : ویژه نوروز 

هتل ها

نام هتل قیمت ۲ تخته (هر نفر) قیمت ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت ۶ تا ۱۲ سال (هر نفر) کودک بدون تخت ۲ تا ۶ سال (هر نفر)
هتل 4 ستاره 1,590 یورو 1,990 یورو 1,190 یورو 790 یورو
سرویس های هتل : صبحانه بوفه
توضيحات : هزینه پرواز به نرخ های فوق اضافه میگردد

برنامه سفر

امروز با پاریس، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان و پایتخت کشور فرانسه، در گشتی نیم روز آشنا خواهیم شد. در گشت امروز به قصد دیدن نمای بیرونی کلیسای نوتردام، برج ایفل، دروازه پیروزی، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن و کلیسای ساکره کور از هتل خارج می‌شویم؛ در پایان گشت، بعد از ظهر را در اختیار داریم تا نوشیدن قهوه فرانسه را در یکی از کافه‌های تپه مونت مارتر تجربه کنیم.
روز سوم اقامتمان در پاریس با گشتی دیگر در این شهر باشکوه آغاز می‌شود. در گشت امروز به بازدید از موزه لوور خواهیم پرداخت که بلیط آن از قبل برای همسفران‌مان تهیه شده است. پس از بازدید نیم روزه، این فرصت را خواهیم داشت تا از دیدنی‌های ناتمام عروس اروپا مانند خیابان شانزه لیزه، میدان کنکورد، تروکادرو، میدان وندوم، نمای بیرونی انولید و باغ لوکزامبورگ بازدید کنیم.
امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم از آرامگاه صادق هدایت، غلامحسین ساعدی و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان در آرامستان پرلاشز بازدید کنیم یا اینکه وقت خود را در اختیار راهنما قرار دهیم تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند گشتی یک روزه در دیزنی لند، گوشه‌های دیگری از این شهر زیبا را به ما بنمایاند.
امروز نیز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم به همراه راهنما سفری یک روزه به شهر بروکسل، پایتخت زیبای کشور بلژیک داشته باشیم و یا زمان خود را به گشت و گذار در محله‌های قدیمی و معروف پاریس اختصاص دهیم و در پایان از تماشای غروب آفتاب در کنار رود سن لذت ببریم.
امروز پس از صرف صبحانه، رهسپار ورسای خواهیم شد تا از کاخ باشکوه آن بازدید کنیم و بیشتر با تاریخ غنی فرانسه آشنا شویم. بعد از ظهر را در اختیار خواهیم داشت تا در یکی از کافه‌های معروف پاریس، خودمان را به صرف یک فنجان قهوه دعوت کنیم.
به پایان تور نزدیک می‌شویم! امروز نیز زمان آزاد داریم تا از آخرین روز اقامت خود در پاریس نهایت بهره را ببریم؛ چرا که بی‌شک جاذبه‌های فراوانی در این شهر هستند که هنوز موفق به دیدار از آنها نشده‌ایم؛ مانند اپرای گارنیه، خانه ویکتور هوگو، باغ های تویلری و پانتئون. همسفران تور فرانسه در نوروز، امشب به گشت کشتی بتو خواهند رفت و شام آخر در پاریس را میهمان خواهند بود.

توضیحات

 

 

  • اقامت در هتل ۴ یا ۵ ستاره با صبحانه
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفرهای فرودگاهی
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی
  • ویزای شنگن
  • بلیط رفت و برگشت با هواپیما